Системи водовідводу

Торговий дім «Політеп» пропонує придбати водовідвід для швидкого видалення води,що скупчилась на дорожньому і тротуарному покритті після дощу або танення снігу. Наша компанія проектує і виготовляє дренажні системи на особистому сучасному обладнанні. У нас Ви зможете замовити зливову каналізацію обох різновидів: лінійну і точкову.

Найбільш поширеною системою сьогодні є лінійний водовідвід, оптимально підходить для монтажу на рівній місцевості. Він дозволяє збирати вологу з великих територій, у тому числі з асфальтованих майданчиків, бетонних доріжок та ін. Незалежно від характеристик лінійного водовідведення, він може монтуватися на будь-якій глибині ділянки, в тому числі і між двох похилих площин для кращого дренажу.

Компоненти лінійного водовідводу

Основний елемент лінійного водовідведення – канали, що виготовляються з бетону, оцинкованої та нержавіючої сталі або полімербетону. У більшості випадків на них встановлюються решітки, які захищають систему від пошкодження і від попадання великого сміття, а також забезпечують безпеку руху транспорту і пішоходів. Як правило, системи лінійного водовідведення обладнані пісковловлювачами. Також можлива установка апаратури контролю переповнення і засмічення. Така система сигналізації монтується в водозбірниках, колекторних і оглядових колодязях.

Переваги
 • Можливість швидко видаляти великі обсяги води з ділянок будь-якої площі.
 • Доступна ціна зливової каналізації і її монтажу.
 • Відсутність перехресних, Т-образних і кутових сполук труб знижує ймовірність засмічення системи.
 • розташування основних елементів на поверхні землі забезпечує простоту обслуговування і ремонту в разі необхідності.
Точковий водовід

Системи точкового водовідведення встановлюються в місцях, де необхідний локальний збір води: під поливальними кранами, під трубами дахових водостоків і т. д. Часто перед монтажем системи необхідно створити ухил з чотирьох сторін таким чином, щоб вода сходилася в одній точці, де буде встановлений дощоприймач. Правильно організований точковий водовідвід дозволяє значно продовжити термін служби фундаменту і вимощення будівлі, запобігаючи підтоплення підвалів і погребів.

Компоненти

Спочатку вода стікає в дощоприймачі, які можуть бути виготовлені з чавуну або морозостійкого пластика. Для захисту від попадання сміття вони закриваються металевими або пластиковими сітками. Також точковий водовідвід включає в себе відстійники (зливні водовідводи). Після них вода по трубах потрапляє в систему каналізації.

Переваги

 • Точкова система не впливає на зовнішній вигляд благоустрою території. На поверхні землі знаходяться тільки решітки дощозбірників з естетичним дизайном.
 • При ремонті дорожнього покриття або проведення інших робіт не потрібно демонтувати систему водовідведення.
 • На поверхні знаходяться мінімум елементів, що значно підвищує рівень безпеки конструкції.
 • Точковий водовідвід може використовуватися на місцевості з будь-яким ландшафтом і мікрорельєфом та з більшістю видів дорожнього покриття.
 • Такі водовідводи легко інтегруються з різними інженерно-технічними системами, прокладеними на території об'єкта.
 • Точковий водовідвід може бути приєднаний до вже існуючого лінійним.
 • Чому системи водовідведення необхідні для Вашої ділянки?

  Пропускна здатність системи лінійного водовідведення дощової води

  Якісна система водовідведення дощової води – головна умова довговічності фундаментів будівель і дорожніх покриттів. Система збільшує строк експлуатації об'єктів і зберігає якість тротуарів та проїжджих частин.

  Купити водовідведення в компанії «ТД Політеп» за доступною ціною

  Наша компанія володіє власним виробництвом, що дозволяє нам контролювати ціноутворення і підтримувати максимально вигідні ціни на водовідведення. Ми реалізуємо дренажні системи у всіх великих містах України, а також на території багатьох європейських держав.

  Види зливових водовідводів

  В залежності від місця розташування лінійні водовідводи поділяються на такі види:

  Гаражна. Використовується в приміщеннях і територіях, де діють обмеження по глибині монтажу і товщині перекриттів. Це гаражі, багатоповерхові паркінги, склади. У комплект системи входять: бетонні лотки, сталеві або чавунні решітки.

  Котеджна. Використовується на присадибних ділянках, у паркових зонах, на спортмайданчиках і велодоріжки, біля в'їздів у гаражі, на територіях торговельних комплексів. В комплект зливового водовідведення входять: бетонні лотки, лотки з вловлювачами піску, сталеві або чавунні решітки.

  Дорожня. Використовується на територіях промислових підприємствах, АЗС, ділянках шосе і скрізь, де існує підвищений автомобільний потік (рівень навантаження – до Е600). Такі системи водовідведення включають посилені бетонні лотки з чавунними і сталевими решітками.

  Канальна. Як і дорожня, використовується на ділянках, де існує навантаження до класу Е600 включно. Це аеропорти і ж/д вокзали, автомагістралі, промислові підприємства, АЗС, транспортні термінали та великі склади. Такі зливові системи водовідведення включають в себе: бетонні лотки з великим внутрішнім перетином, чавунні і сталеві решітки.

  Пластикова. Використовується в зонах з обмеженим навантаженням. Це пішохідні зони, тротуари, сквери, території житлових будинків індивідуальної забудови. У комплект системи входять: лотки з пластику, оцинковані решітки.

  Дізнатися більше про наші системах водовідведення та оформити замовлення Ви можете, звернувшись до фахівців компанії по телефону 38 (067) 511 00 02. Також ми чекаємо Ваших листів на адресу нашої електронної пошти tdpolitep@gmail.com.

  Розмір зовнішній 210х250х1000Роз..
  0 грн/м2
  Детальніше
  Характеристики :Розмір  зовнішні..
  0 грн/м2
  Детальніше
  ХарактеристикиРозмір  зовнішній1..
  0 грн/м2
  Детальніше
  ..
  0 грн/м2
  Детальніше
  Характеристики :Розмір  зовнішні..
  0 грн/м2
  Детальніше
  ХарактеристикиРозмір  зовнішній1..
  0 грн/м2
  Детальніше