Про компанію

Компанія «Політеп» заснована в березні 1994 року. Основний напрямок діяльності – виготовлення ексклюзивної продукції з бетону по власній технології, аналогів якої немає на ринку бетонних виробів.

Все обладнання для виготовлення продукції було розроблене із залученням спеціалістів Львівського політехнічного інституту в області вібротехніки. На вланому виробництві налагоджений випуск спеціальних форм, котрі з кожним роком вдоконалювались і на даний час служать основою для неперевершеної якості і оригінальності нашої продукції. Наше виробництво більш схоже на майстерню, де руками справжніх майстрів своєї справи, народжуються вироби схожі за якістю з природніми матеріалами, а інколи і з покращеними характеристиками.

Прикладом служать спеціальні технологічні прийоми, за допомогою яких на поверхні  тротуарної плитки «Ретро» окрім основного кольору присутні різноманітні його відтінки. Ми назвали його ефектом клінкера.

Компанія випускає продукцію трьох видів. Першим і самим масовим являється випуск тротуарного покриття і облицювальної плитки. В день випускається до 600-от квадратних метрів різноманітних видів плитки.

Популярність у плитки «Ретро» настільки висока, що не дивлячись на високу вартість, за мовлення інколи приймаються на пів року вперед. Серед наших клієнтів на цю плитку є навіть перші обличчя держави.

Другий напрямок - виробництво лотків і решіток для відводу води. Даний вид продукції був розроблений нашими конструкторами і не схожий на аналогічну продукцію відомих виробників. Більше того, оригінальність технології виробництва і обладнання послужили приводом для її підроб лення зі сторони інших фірм, не дивлячись на те, що на багато технологічних рішень оформлені патенти на виготовлення. Випуск лотків та  решіток різного призначення нараховує сотні погонних метрів на день.

Третім, самим молодим направленям нашої виробничої діяльноті, ми вважаємо випуск  колон, капітелій та інших елементів огородження. Наші колони, зроблені в дусі класицизму, слугують незамінним матеріалом для архітекторів в оформленні територій навколо котеджів з дуже вибагливими мешканцями.

Справжньою «перевіркою на міцність» для нашої продукції послужив вихід на європейський Баскаков Олександрринок. Багато виробів знайшли своїх покупців у Німеччині, Австрії, та Італії. Продажі в странах Західної Європи стали можливі після відкриття у Німеччині торгового представництва. Комплекти обладнання для виробництва були продані в США, Арабські Емірат и, в Росію, Білорусію, Вірменію і Грузію. Готується власне виробництво у Німеччині.
Для зручності роботи в Україні відкриті виробництва у західному, центральному та східному регіонах.

Наші консультанти можуть представити зразки продукції незалежно від Вашого місця розташування, надати необхідну консультацію, оформити заказ і організувати доставку товару за адресою із найближчого виробництва.

Зв’язатись із нами можливо за єдиним для всієї України довідковим телефоном  067 511-000-2 , котрий залишається на зв’язку кожен день до 21 години без вихідних.

Продукцію заявленої якості можливо придбати тільки у нас або у фірм працюючих по нашій ліцензії, інформацію про яких Ви отримаєте зателефонувавши до нас. Бажаємо Вам приємного перегляду нашого сайту та вдалого вибору.

Засновник компанії, автор ідеї та технології, генеральний директор.

Баскаков Олександр.

Дякую за увагу, а тепер рекомендуємо: