Лотки нового покоління

Наша компанія займається виробництвом літаків більше п'ятнадцяти років. Це невеликих шой термін, враховуючи, що є компанії, які виробляють аналогічну продукцію понад вісімдесят років. Кожен виробник має своє уявлення про те, якою має бути його продукція. Але далеко не всі компанії займаються монтажем своєї продукції.

Компанія Політеп одна з небагатьох, які займаються розробкою, виробництвом і установкою систем водовідведення.

Всі нововведення, які були впроваджені в лотках нового покоління, грунтувалися на багаторічному досвіді монтажу та експлуатації подібних систем. Нові лотки складніше у виробництві, але простіше в установці.

Аналізуючи причини, за якими виходять з ладу системи водовідведення, нами був зроблений висновок, що в дев'яноста відсотках випадків, руйнування системи відбувається через порушення схеми монтажу. Мова йде про лотках класу навантаження Д і вище. Є випадки, коли в цілях економії, купують і встановлюють продукцію яка не відповідає класу навантажень умов експлуатації. Наприклад, якщо на автостанцію встановлені лотки класу А, то вони, спочатку, приречені. Фото 1.

new_stat_444

Новизна нового лотка, розробленого конструкторами нашого підприємства, полягає в тому, що в його конструкцію входить елемент, який зазвичай припадає відливати з бетону на місці установки. (Ріс1)

 new_stat_111

Новий водовідвідний лоток зменшує обсяг робіт при його установці і не вимагає високої точності при заливці бетону для бокового посилення. Це, в свою чергу, знижує ймовірність виходу системи з ладу.

На схемі зображено, як повинен встановлюватися звичайний лоток класу Д (рис.2). Основну роль в посиленні лотка грає подушка і, особливо, бічне посилення з бетону. Перш, ніж залити з боків бетон, необхідно виставити опалубку. Верхній край опалубки повинен відповідати верхньому краю лотка. Після подачі в опалубку бетону, його необхідно ущільнити вібробулави, а потім ретельно загладити, зробивши поверхню бетону рівною. Все це досить складно, якщо немає досвіду. І, як часто буває, бетон до кромки лотка не доливають, а потім дотірают звичайним розчином. Результат такої затірки видно на фотографії 2. Бетон, який використовують для посилення, також не витримує навантажень і з часом руйнується. Фото 2, 3 і 4.

new_stat_555

new_stat_666
new_stat_222
Ми пропонуємо інший лоток і наступну схему укладання, яка відрізняється від попередньої (рис.3). В цьому випадку, верхня частина лотка розширена, і виконує функцію бічного посилення. Бетон, який заливається з боків лотка, не вимагає опалубки, її роль може зіграти грунт. Все посилення приховано під виступаючою частиною лотка і підставою дорожнього покриття. Всю навантаження, в тому числі і абразивну, прийняв на себе лоток. Бетон, з якого він зроблений, може витримати навантаження відповідають класу F (понад 100 т).
new_stat_333
Варто звернути Вашу увагу на внутрішню частину лотка, вона має розширення до низу. За рахунок цього розширення нам вдалося скоротити вагу лотка, і зменшити висоту без зменшення його пропускну здатність. Плоске днище добре чистити, а це, в наших умовах, доводиться робити часто.
Фахівці нашої компанії сподіваються, що новий лоток знайде своїх покупців, і займе гідне місце на ринку будматеріалів.