Ви можете завантажити прайс-лист зі всіма продуктами нашої компанії

Бетонні огорожі

Огородження будь-якої території повинно бути міцним, проте сучасні конструкції повинні не тільки забезпечувати безпеку, але і відрізнятися привабливим зовнішнім виглядом. Саме таким вимогам відповідають бетонні паркани, який Ви можете придбати в нашій компанії. Споруди з бетону практичні, довговічні і дуже красиві. Такі огорожі користуються величезною популярністю у власників приватних будинків, дачних ділянок, різних комерційних підприємств.

Торговий дім «Політеп» займається виготовленням бетонних парканів, які користуються великим попитом у наших клієнтів. Збірні конструкції з бетонних колон і елементів міжколонних прольотів нашого виробництва прикрашають безліч об'єктів. Це елітні житлові комплекси, міські парки, приватні будинки, адміністративні будинки і торговельні центри

Виготовлення бетонних парканів

Виготовлення бетонних парканів здійснюється в нашій компанії за власною технологією. Виробнича база ТД «Політеп» складається тільки з передового обладнання, що використовується на ринку виробництва споруд з бетону: формувальних вібраційних столів, вібросит, бетонозмішувачів, комплектів форм-матриць і т. п.

І звичайно, основою для нашої продукції служить високоякісна сировина: цемент, будівельний пісок, щебінь і різні пластифікуючі добавки, поліпшуючі якість і прискорюють процес схоплювання бетону.

Переваги бетонних парканів

Бетонні паркани в компанії ТД «Політеп» відрізняються наступними конкурентними перевагами:

  • Надійність і міцність матеріалу. Бетон є одним з найбільш міцних будівельних матеріалів. Він протистоїть впливу грибків, корозії, атмосферних опадів, здатний витримати температурні перепади і сильні механічні дії.
  • Висока безпека. Огорожі з бетонних плит перешкоджають фізичному доступу на приватну територію. Вони також пожежобезпечні.
  • Естетичний вигляд. Над зовнішнім виглядом виробів на нашому виробництві працюють, в тому числі, і дизайнери. Бетонні огорожі від ТД «Політеп» стануть стильним доповненням архітектурного екстер'єру ділянки.
  • Додаткові можливості. Огорожа з бетону здатна витримувати великі навантаження і тиск (на нього можна монтувати різне світлове обладнання, декорації), а також значно зменшувати шум з вулиці.

Ціни на бетонні огорожі в Києві

ТД «Політеп» – не єдиний виробник виробів для благоустрою територій у столиці, тому вартість виробів досить широкий. Однак наша компанія намагається запропонувати своїм клієнтам найбільш прийнятні ціни на бетонні паркани. До того ж ми вигідно відрізняємося від конкурентів використанням власних технологічних розробок у виробництві. А якщо на перший погляд вартість парканів здасться Вам високою в порівнянні з аналогами, пам'ятайте про те, що Ви робите внесок у довговічність матеріалу та відсутність якого-небудь особливого догляду.

Наш принцип роботи – висока якість за доступними цінами. Ми впевнені – таке поєднання цілком реально!

Чому варто купувати бетонний паркан від компанії «Політеп»?

Наведемо 5 аргументів на користь того, що кращими бетонними парканами в Києві є наші вироби:

  1. Вся продукція торгової марки «Політеп» виготовляється за власною запатентованою технологією, повністю відповідає ДБН України і стандартам європейських країн.
  2. Виконані з класичного бетону вироби прекрасно переносять будь-які погодні умови.
  3. Висота огорожі і відстань між колонами підбирається відповідно до побажань клієнта.
  4. У разі складності доступу, збирання виробів може відбуватися з допомогою ручного монтажу.
  5. Існує можливість виробництва заборів в індивідуальному стильовому рішенні.

Хочете купити бетонний паркан в Україні найбільш вигідно? Просто зателефонуйте в наш єдиний довідковий центр за контактними номерами телефонів. Фахівці детально відповідять на всі питання, що стосуються продукції ТД «Політеп».

Бетонні огорожі